not random 0

Řidiči si chválí férové autopojištění

ADVERTORIAL. Allianz už má přes 370 tisíc nových klientů s autopojištěním podle ujetých kilometrů. Pokud řidič jezdí málo, platí nižší sazbu pojistného, jelikož se míra jeho rizika snižuje. Motoristé tak šetří a Allianz touto cestou získává stabilní kmen klientů, kteří způsobují méně pojistných událostí.

Byznys

Afrika stopem

not random 1

Běžím Bangladéšem: Mně se snad bude stýskat

Poslední dva dny klušu po severní hranici Bangladéše s Indií, potkávám pohraničníky, v nohách mám pět set kilometrů. Pak najednou doběhnu do školy ve vesnici Monosapara, dál už žádná cesta nevede. „Welcome, sir!“ podávají mi děti kytičku, a to je konec. I když já bych ještě klidně běžel dál.

not random 2

Běžím Bangladéšem: Když nemůžeš, tak se opij

V Bangladéši jsem se naučil vstávat v pět hodin ráno, abych mohl vždy kolem šesté vyběhnout směrem k severu. První tři hodiny běhu bývají pěkné – slunce nízko, na kraji cest stín, a já mám trochu síly, takže zvládnu dvacet kilometrů pod tři hodiny. Druhá půle pak, přiznávám, bývá o dost pomalejší.

not random 3

Běžím Bangladéšem: Všichni se tu udusíme

V životě jsem měl štěstí a mohl navštívit spoustu zemí; šedesát, možná sedmdesát, přesně nevím. Jen ve dvou jsem byl ale vyděšený a nechápal: Tohle je katastrofa… Tou první byla Demokratická republika Kongo, druhou Bangladéš, přes který právě běžím. I když „běžím“ je silné slovo – v okolí hlavního města Dháky jsem mnohem častěji jen kráčel.

not random 4
not random 5
not random 6

Banglaběž! Snad to, Tomáši, přežiješ!

Poprvé v životě jsem v Bangladéši a nejčastěji zatím říkám slovo „idiot“. Nenadávám místním lidem, ti jsou na první dojem v klidu, hodní, přátelští. Nadávám sám sobě: Ty idiote, co sis to zase vymyslel za kravinu!?! Tomáš Poláček začíná seriál reportáží ze své další bizarní výpravy.

not random 7
not random 8

Pomáháme zaměstnancům, firmy na tom vydělávají

Když se lidé mohou zcela soustředit na svou práci, protože za ně odborná pomoc vyřeší jejich životní starosti a strasti, zvedá to výkonnost firem prudce vzhůru, říká Petr Kadidlo, jednatel společnosti LIN&Partners, která na českém a slovenském trhu provozuje službu Employee Life Assistant (ELA).

Byznys
not random 9
not random 10
not random 11
not random 12

Může být mytí nádobí a praní zábavné?

Moderní technologie a chytré domácnosti jsou in. Také spotřebiče jsou stále chytřejší, můžeme je propojovat, kontrolovat nebo ovládat na dálku – kdykoli a odkudkoli. Připomenou se, když jim něco chybí, nabízejí užitečné rady a tipy. A domácí práce s nimi mohou být nejen efektivnější, ale i zábavnější!

Byznys
not random 13
not random 14
not random 15

Kuchyně, která je skutečným srdcem domova

Kuchyně není jen místem, kde se vaří. Každý den tady začíná i končí. Scházíme se v ní s přáteli a rodinou. Připravujeme zde sváteční obědy i běžné večeře. Je středobodem domova. Moderní kuchyně se navíc naplno opírají o nejnovější technologie a nabízejí tak špičkové funkce, chytré senzory, nadčasový design a intuitivní ovládání.

Byznys
not random 16

Chytré a zábavné vaření. Přes telefon nebo tablet

Žijeme v digitálním světě, vše se propojuje a zrychluje. Netýká se to jen mobilních telefonů, počítačů nebo televizí, s pojmy jako konektivita, aplikace nebo chytrý přístroj se potkáte už i při výběru spotřebičů do kuchyně. Zní to jako sci-fi? Podívejte se, jak se může váš každodenní život změnit už dnes. Vítejte v budoucnosti!

Byznys