Pohled bojovníka Procházky

Kultura

Novou spolupráci kapely Eddie Stoilow přibližuje její zpěvák.

Nevím, jestli z toho mít radost, ale o naší kapele Eddie Stoilow se občas mluví jako o „těch, co spolupracují se sportovci“. V osmnáctileté historii se to stalo dvakrát, ale chápu, že poprvé bylo kolem haló, tehdy s námi bubnoval Petr Čech. No a teď v našem klipu hraje bojovník Jirka Procházka.

Ani jednou za tím nebyla žádná formální poptávka, šlo to přirozeně, konkrétně u Petra Čecha hlavně díky našemu přátelství s jeho manažerem. A u Jirky Procházky pomohlo, že občas dělám takzvaného hymnaře. Zpívám hymny na galavečerech bojových sportů a tam jsem tuhle komunitu poznal. Nejdřív jsem se spřátelil s Jirkovými trenéry, jemu osobně pak zpíval na narozeninové oslavě, ukázalo se, že má písničky Eddie Stoilow rád.

Letos jsem Jirkovi zavolal, že mám písničku So Many Times, která by se k němu hodila, a jestli si nechce zahrát v klipu. Netušil jsem, jestli má talent, ale dalo se to předpokládat, protože část úspěchu v MMA souvisí s dobrým herectvím. A i kdyby neměl, úplně stačí ty jeho neuvěřitelné oči a pohled…

Jirka hned souhlasil a ukázalo se, že hraje velmi přirozeně – byla to krásná, kamarádská spolupráce.

Teď je zraněný, ale ať bude příští rok bojovat o mistrovský pás kdekoli, chci mu tam fandit a věřím ve výhru.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama

Sdílení

Reklama

Podpořte nezávislou žurnalistiku

I díky Vám mohou vznikat finančně náročné texty a reportáže v magazínu Reportér.

200 Kč 500 Kč 1000 Kč Jiná částka

On-line platby zajišťuje nadace Via a její služba darujme.cz

Reklama
Reklama